CANactions
Про нас
CANactions — це освітня платформа, наша місія полягає у сприянні створенню просторів та спільнот, де люди будуть жити та працювати із задоволенням.

В Україні існує гостра суспільна потреба змінити відносини між акторами громадянського суспільства: урядовими структурами, громадськими службами, бізнесом, професійними колами і, власне, громадянами. Це стосується відносин, що виникають в різних вимірах — від культурного до просторового. Потреба змін одразу порушує такі питання — «Хто є тими агентами змін, які можуть модерувати створення нових типів зв'язків в містах України?» та «Які інструменти та підходи їм потрібні для успішного вирішення комплексних проблем сучасності?»

Усі ці питання стали точкою відліку створення CANactions School for Urban Studies.

Протягом року численні відкриті освітні заходи проходять в рамках Публічної програми CANactions.

Міжнародний архітектурний фестиваль — найбільша архітектурна подія в Україні, що відбувається кожного року, починаючи з 2008-го.
Команда
Віктор Зотов
Засновник
Урс Томанн
Співзасновник
Валентина Зотова
Виконавчий директор
Владислав Тимінський
Програмний директор
Єгор Власенко
Директор освітньої програми
Анастасія Журавель
Координатор
Олена Козакова
Координатор конкурсів та грантів
Даня Нестеревич
Графічний дизайнер
Олена Возняк
Міжнародні комунікації
Віталій Христевич
Координатор
Олена Пітірімова
Архітектор-дослідник
Ігор Тищенко
Аналітик міського розвитку
Експертна рада
THEO HAUBEN
Hauben Architecture and Urbanism /
Нідерланди
ІРИНА ОЗИМОК
HARIS PIPLAS
Urban-Think Tank Chair / ETH Zurich /
Швейцарія
СВІТЛАНА БОЧАРОВА
MARTINO TATTARA
DOGMA/ ETH Studio Basel/
Бельгія
MIRJAM NIEMEYER
helsinkizurich / Швейцарія
ANDRIUS NEMICKAS
CANactions School /
США, Україна
Партнери
Медіа партнери
Для партнерів
До співпраці зі Школою CANactions залучено представників Міністерства регіонального розвитку України, кандидатів у мери та чинних представників муніципалітетів, громадські організації і міжнародних експертів з ЄС та Сполучених Штатів, наших партнерів з GIZ Gmbh. — усіх тих, хто зацікавлений у запуску процесу реформування містопланувальної галузі в Україні.

Запрошуємо до співпраці партнерів та спонсорів: vzotova@canactions.com


У медіа
The Village Україна:
Урс Томанн: «Урбаністику варто викладати дітям уже в першому класі»
Урс Томанн – співзасновник експериментальної освітньої інституції CANactions School for Urban Studies. Швейцарський містопланувальник має тривалий досвід роботи в Україні. Зокрема, у Вінниці, де він розробляв план стратегічного розвитку і концепцію нового генерального плану міста. Цьогоріч він стане куратором програми Advanced Studies in Integrated Urban Development. Про нову ініціативу, а також сторонній погляд на реформи в країні він розповідає The Village Україна.
The Village Україна:
«МАФи – це просто жадібність» – інтерв'ю з архітектором Віктором Зотовим
Ювілейний 10-й міжнародний архітектурний фестиваль CANactions (2-3 червня), Київ і мафи – у розмові архітектора Віктора Зотова з The Village Україна.
Рудольф Граф: «Міста повинні більш бережно ставитися до свого публічного простору»
У рамках спільного проекту CANactions та Mistosite, в якому ми розповідаємо про життя CANactions, навчання, розвиток міст, країну та можливості позитивних змін, ми поговорили з Рудольфом Графом про ревіталізацію індустріальних зон, методологію міських проектів, ідеальні міста та результати діяльності GIZ у Чернівцях.
MISTOSITE:
Міріам Німеєр про Збоїща, Хрещатик та інтегрований розвиток міст
Міріам Німеєр народилася в Мюнхені. Зараз живе в Цюриху і є партнеркою-засновницею Helsinki Zürich Office. Вона була запрошеною професоркою у Школі мистецтв Пітера Беренса Університету прикладних наук Дюссельдорфа і працювала дослідницею в Інституті міського дизайну Федеральної вищої технічної школи Цюриха. Вже третій рік Міріам є тьюторкою у Школі CANactions в Україні.

У рамках спільного проекту CANactions та Mistosite, в якому ми розповідитимемо про життя CANactions, навчання, розвиток міст, країну та можливості позитивних змін, Богдан Тишкевич поговорив з Міріам про проблеми та можливості розвитку українських міст.
The Village Україна:
Як відновити зв'язок Києва з Дніпром і що робити з Набережним шосе
Чому Дніпро нерозривно пов'язаний із Києвом і чому цьому зв'язку заважає Набережне шосе – The Village Україна запитує у представників Французької школи ландшафту у Версалі Брюно Таннана і Матильди Сівре та англійського архітектора Шона Янґа про важливість річки у сучасному місті.
Buro 24/7 Ukraine:
«Архитектура — это превентивная мера»: Флориан Иденбург
Флориан Иденбург — датский архитектор, основатель титулованного бюро SO-IL, главный офис которого находится в Нью-Йорке. За его плечами сотни успешных проектов по всему миру. В июне этого года Флориан приедет в Украину, чтобы прочитать лекцию в рамках архитектурного фестиваля CANactions.
ВВС Україна:
Віктор Зотов: "Архітектура завжди виглядає, як люди"
Місто - це організм, і якщо він захворює, то неможливо вилікувати його фонтаном чи ‎пофарбованим фасадом, говорить архітектор Віктор Зотов - засновник фестивалю ‎CANactions і однойменної школи урбаністики у Києві.
Українська правда. Життя:
Киев глазами архитектора. Виктор Зотов: красота не спасает, а убивает
Мы встречаемся с основателем школы CANactions архитектором Виктором Зотовым на Почтовой площади. Год назад на экскурсии у метро Арсенальной и в парке Славы он рассказал нам о детских и взрослых "болезнях" современного Киева.
Контакти
Загальні питання
Школа
school@canactions.com
Зв'язки з громадськістю
pr@canactions.com
Телефон
+38 073 437 90 08
Адреса
Вул. Левандовська 3В