CANactions
Про
CANactions — це освітня платформа, наша місія полягає у сприянні створенню в Україні просторів та спільнот, де люди будуть жити та працювати із задоволенням. Ми об'єднуємо та репрезентуємо найкращий світовий досвід архітектури та урбанізму, аби навчати та надихати відповідальних та активних агентів змін.

В Україні існує гостра суспільна потреба змінити відносини між акторами громадянського суспільства: урядовими структурами, громадськими службами, бізнесом, професійними колами і, власне, громадянами. Це стосується відносин, що виникають в різних вимірах — від культурного до просторового. Потреба змін одразу порушує такі питання — «Хто є тими агентами змін, які можуть модерувати створення нових типів зв'язків в містах України?» та «Які інструменти та підходи їм потрібні для успішного вирішення сучасних комплексних проблем?»

Усі ці питання стали точкою відліку створення CANactions School for Urban Studies.

Протягом року численні відкриті освітні заходи проходять в рамках Публічної Програми CANacions.

Міжнародний Архітектурний Фестиваль — найбільша архітектурна подія в Україні, що відбувається кожного року, починаючи з 2008-го.
Команда
Віктор Зотов
Засновник
Urs Thomann
Співзасновник
Валентина Зотова
Виконавчий директор
Владислав Тимінський
Програмний директор
Мар'яна Романяк
Комунікації
Анастасія Журавель
Координатор
Марго Дідіченко
Координатор конкурсів та грантів
Даня Нестеревич
Графічний дизайнер
Юра Линов
Міжнародні комунікації
Експертна рада
THEO HAUBEN
Hauben Architecture and Urbanism /
Нідерланди
HARIS PIPLAS
Urban-Think Tank Chair / ETH Zurich /
Швейцарія
MARTINO TATTARA
DOGMA/ ETH Studio Basel/
Бельгія
ANDRIUS NEMICKAS
CANactions School /
США, Україна
ІРИНА ОЗИМОК
СВІТЛАНА БОЧАРОВА
Партнери
Медіа партнери
Для партнерів
До співпраці зі Школою CANactions залучено представників Міністерства регіонального розвитку України, кандидатів у мери та чинних представників муніципалітетів, громадські організації і міжнародних експертів з ЄС та Сполучених Штатів, наших партнерів з GIZ — усіх тих, хто зацікавлений у запуску процесу реформування містопланувальної галузі в Україні.

Запрошуємо до співпраці партнерів та спонсорів: vzotova@canactions.com


У Медіа
The Village Україна:
Як відновити зв'язок Києва з Дніпром і що робити з Набережним шосе
Чому Дніпро нерозривно пов'язаний із Києвом і чому цьому зв'язку заважає Набережне шосе – The Village Україна запитує у представників Французької школи ландшафту у Версалі Брюно Таннана і Матильди Сівре та англійського архітектора Шона Янґа про важливість річки у сучасному місті.
MISTOSITE:
Міріам Німеєр про Збоїща, Хрещатик та інтегрований розвиток міст
Міріам Німеєр народилася в Мюнхені. Зараз живе в Цюриху і є партнеркою-засновницею Helsinki Zürich Office. Вона була запрошеною професоркою у Школі мистецтв Пітера Беренса Університету прикладних наук Дюссельдорфа і працювала дослідницею в Інституті міського дизайну Федеральної вищої технічної школи Цюриха. Вже третій рік Міріам є тьюторкою у Школі CANactions в Україні.

У рамках спільного проекту CANactions та Mistosite, в якому ми розповідитимемо про життя CANactions, навчання, розвиток міст, країну та можливості позитивних змін, Богдан Тишкевич поговорив з Міріам про проблеми та можливості розвитку українських міст.
The Village Україна:
Урс Томанн: «Урбаністику варто викладати дітям уже в першому класі»
Урс Томанн – співзасновник експериментальної освітньої інституції CANactions School for Urban Studies. Швейцарський містопланувальник має тривалий досвід роботи в Україні. Зокрема, у Вінниці, де він розробляв план стратегічного розвитку і концепцію нового генерального плану міста. Цьогоріч він стане куратором програми Advanced Studies in Integrated Urban Development. Про нову ініціативу, а також сторонній погляд на реформи в країні він розповідає The Village Україна.
ЧИТОМО:
«Rooftops» зі швейцарським урбаністом Урсом Томаном
Це прогулянка дахами Києва, на яку відважився Урс Томан – урбаніст зі Швейцарії, планувальник міста, екс-інспектор вінницького департаменту архітектури та співзасновник школи урбаністики CANactions. 3 червня в Мистецькому Арсеналі відбудеться його майстер-клас, а напередодні Урс розбирає книжку «Rooftops» від Taschen, подекуди ризикує власним життям і відчуває сезонність київських «партизанських» просторів під і просто неба.
Buro 24/7 Ukraine:
"Архитектура — это превентивная мера": Флориан Иденбург
Флориан Иденбург — датский архитектор, основатель титулованного бюро SO-IL, главный офис которого находится в Нью-Йорке. За его плечами сотни успешных проектов по всему миру. В июне этого года Флориан приедет в Украину, чтобы прочитать лекцию в рамках архитектурного фестиваля CANactions.
The Village Україна:
«МАФи – це просто жадібність» – інтерв'ю з архітектором Віктором Зотовим
Ювілейний 10-й міжнародний архітектурний фестиваль CANactions (2-3 червня), Київ і мафи – у розмові архітектора Віктора Зотова з The Village Україна.
Українська правда. Життя:
Люди і місто. 12 світлин про проблеми і цінності сучасного Києва
Організатори міжнародного архітектурного фестивалю CANactions пропонують поглянути на цінності міста.
ВВС Україна:
Віктор Зотов: "Архітектура завжди виглядає, як люди"
Місто - це організм, і якщо він захворює, то неможливо вилікувати його фонтаном чи ‎пофарбованим фасадом, говорить архітектор Віктор Зотов - засновник фестивалю ‎CANactions і однойменної школи урбаністики у Києві.
ArchDaily:
10th International Architecture Festival CANactions
Українська правда. Життя:
Киев глазами архитектора. Виктор Зотов: красота не спасает, а убивает
Мы встречаемся с основателем школы CANactions архитектором Виктором Зотовым на Почтовой площади. Год назад на экскурсии у метро Арсенальной и в парке Славы он рассказал нам о детских и взрослых "болезнях" современного Киева.
Хмарочос:
CANactions вибрали 10 міських проектів, які отримають до $5 000 кожен
Платформа СANactions та фонд WNISEF підбили підсумки конкурсу малих грантів DREAMactions та оголосили десять проектів-переможців. Переможці отримають фінансову підтримку в розмірі до $5 000, консультативну підтримку та можливість проведення публічних заходів для обміну досвідом.
Контакти
Загальні питання
Школа
school@canactions.com
Зв'язки з громадськістю
pr@canactions.com
Телефон
+38 073 437 90 08