DREAMactions: визначено переможців!

Цей момент настав: оголошуємо 10 переможців конкурсу DREAMactions!

Вітаємо команди проектів, що отримають грантову підтримку від CANactions та Western NIS Enterprise Fund:

• "Мережа шкільних урбаністичних проектів" / Київська обл.
• "Облаштування піднятих пішохідних переходів на вулицях міста" / м. Долина
• "Урбан-фестиваль "Сеанс міського сканування" / м. Івано-Франківськ
• "Доступний стадіон для всіх без обмежень" / м. Городня
• "Фотофакт (Photofact)" / м. Дніпро
• "Компола" / м. Київ
• "Тактильна карта історичної частини Луцька для людей із вадами зору" / м. Луцьк
• "Чисто: Замкова Гора" / м. Київ
• "Творча платформа: трансформація історичної пам’ятки міста" / м. Бар
• "Бібліомайданчик "Open Air" / м. Бахмут

Детально про проекти - www.dreamactions.com.ua

Вітаємо переможців, будемо з великим інтересом слідкувати за успіхом реалізації!


«За результатами першого конкурсу ми побачили, що актуальними є проблеми мобільності людей з інвалідністю, переосмислення занедбаних будівель, облаштування шкільних подвір’їв, сортування сміття. Ми хочемо підтримати активних громадян, які не чекають змін, а готові їх творити. Цінним фактором є формування кола однодумців та створення партнерств з бізнесом та місцевою владою задля довготривалості результатів цих проектів та відчутних змін для суспільства. Тому фінансування фондом Western NIS Enterprise Fund в рамках конкурсу повинне бути лише частиною усього бюджету проекту», зазначила Ірина Озимок, керівник програми Місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund.   


«Якщо ми хочемо бачити якісні зміни в містах, в яких живемо, необхідне втілення реальних урбаністичних проектів. Ми вважаємо, що підтримка ініціативних людей на шляху втілення таких проектів в життя є складовою успішного розвитку міста. Підтримка WNISEF дає можливість цікавим ідеям стати реальністю та змінити життя в містах на краще. У свою чергу експерти з команди CANactions виступлять у ролі менторів і будуть консультувати переможців конкурсу на етапі реалізації проектів», прокоментувала Валентина Зотова, директор CANactions.

DREAMactions - це спільний проект CANactions та WNISEF для сприяння реалізації практичних міських проектів на території України у різних напрямках.Вперше конкурс було проведено у січні-березні 2016 року і в результаті було отримано 262 урбаністичних проекти, з яких авторитетне журі обрало 7 найкращих. Переможці отримали фінансову підтримку в розмірі до $5 000 кожен для реалізації проектів.


Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом у розмірі 150 мільйонів доларів США. Він має більш ніж 20-річний успішний досвід інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. WNISEF було профінансовано урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Від часу заснування WNISEF інвестував понад 168 мільйонів доларів США у 118 компаній в Україні та Молдові. З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF забезпечує фінансування інноваційних, високоефективних програм, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові.

RELATED