CANactions
Вакансії у CANactions
Хто ми?
CANactions – це освітня платформа. Ось основні напрямки нашої діяльності:

CANactions School for Urban Studies організує та проводить освітні програми, тренінги та воркшопи у сферах міських досліджень, інтегрованого міського розвитку та стратегічного просторового планування.

Публічна програма – серія відкритих освітніх подій – лекцій, воркшопів, майстер-класів та дискусій – що проходять у різних містах України протягом року.

Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions – наймасштабніша архітектурна подія в Україні, проводиться щорічно з 2008 р.

Конкурсна програма – включає організацію та проведення всеукраїнських та міжнародних архітектурних конкурсів.

Грантова програма – передбачає здійснення грантових програм, що направлені на розвиток інфраструктури, комунікацій та громадянського суспільства у містах України, у співпраці із міжнародними фондами та інституціями.

Запрошуємо
Assistant Tutor / Facilitator
Fill the form
Your CV
It's totally free
* Формат нашої роботи зумовлює необхідність у володінні англійською мовою на робочому рівні, тому всі детальні описи вакансій та анкети написані англійською.
Пропонуємо
Робота у CANactions означає долучення до міжнародної освітньої та дослідницької мережі та відповідних стандартів роботи. Ми запрошуємо до викладання та консультацій найкращих світових спеціалістів та регулярно взаємодіємо з українськими муніципалітетами та регіонами.

Ми пропонуємо конкурентну заробітну плату та стипендії для стажерів.

Наш офіс знаходиться в Києві біля станції метро Арсенальна.

Контакти
Загальні питання