CANactions

Завершено прийом заявок Конкурсу молодих архітекторів України 2019

З 14 лютого по 4 березня 2019 року CANactions отримала 118 проектів-заявок від студентів та випускників архітектурних факультетів 9-ти українських ВНЗ в рамках Конкурсу молодих архітекторів України 2019. Крім того, цього року до Конкурсу долучились українці, які проживають за кордоном, а саме зі Швеції та Іспанії.

Наступним етапом є оцінювання членами журі 1-ї Стадії Конкурсу, яке і визначить ТОР-10 проектів.

Оголошення 10 найкращих проектів: 29 квітня 2019. Презентація проектів фіналістів та оголошення переможців відбудется 17-18 травня у Києві в рамках Міжнародного Архітектурного Фестивалю CANactions 2019.

Конкурс Молодих Архітекторів України заснований у 2009 році CANactions та DIA (Інститут архітектури, Дессау/Німеччина). За час свого існування Конкурс, без перебільшення, став «вікном в Європу» для молодих український архітекторів. Всього 23 молодих архітектори отримали можливість здобути кваліфікаційний рівень Магістра архітектури в Інституті архітектури DIA на пільгових умовах. Окрім цього, більше 40 фіналістів Конкурсу були відзначені спеціальними відзнаками та нагородами від партнерів.

Слідкуйте за новинами Конкурсу: canactions.com/youthcompetition2019
За темою