CANactions

Набір учасників
Міжнародної освітньої програми 2019/20
'Creating Homes for Tomorrow'

CANactions School з радістю оголошує набір учасників міжнародної освітньої програми 2019/20 'Creating Homes for Tomorrow', яка проходитиме з жовтня 2019 по травень 2020 в чотирьох містах Європи: Амстердамі, Цюриху, Гельсінкі та Києві.
В рамках програми 2019/20 CANactions School вирушає до чотирьох міст у західній, північній та центральній Європі, щоб дослідити їхні інноваційні підходи для створення більш придатних для життя житлових районів. Ґрунтуючись на отриманих даних, ми розробимо нові стратегії для локальних і глобальних викликів з урахуванням просторових, економічних, соціальних і політичних чинників

Програма складається з чотирьох сезонних воркшопів, які відбудуться в Амстердамі, Цюриху, Гельсінкі та Києві. Учасники мають змогу самостійно обрати від 2 до 4 воркшопів, у яких братимуть участь. Участь у фінальному воркшопі у Києві є обов'язковою. Кожен воркшоп організований у формі дослідження місцевого житлового контексту одного з чотирьох міст..

До участі у програмі запрошуються випускники та фахівці галузей архітектури, містобудування та планування, соціології, антропології, політології, культурології та інших суміжних спеціальностей.

Освітня команда програми складається з куратора, тьюторів, лекторів та запрошених експертів з широкої міжнародної мережі CANactions School, які мають значний професійний досвід у викладанні й практиці та добре обізнані у сучасних викликах й тенденціях у містах Західної та Східної Європи: Aalto University, Amsterdam Academy of Architecture, Architectural Prescription, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmbh., helsinkizurich, Zurich University for Applied Sciences (ZHAW).

Кінцеві терміни прийому заявок:
2 вересня 2019 року (23:59 CET)—на повну програму та будь-яких комбінацій воркшопів з Амстердамом.
2 жовтня 2019 року (23:59 CET)—для комбінацій Цюріх+Гельсінки+Київ та Цюріх+Київ.
2 лютого 2020 року (23:59 CET)—для комбінацій Гельсінки+Київ.
За темою