CANactions

Прийом заявок на воркшоп "Connections From The Fringe"

Тема / мета
ЧАСТИНА 1: ПОБАЧИТИ / ЗНАЙТИ / ЗРОБИТИ Ця тригодинна сесія ознайомить учасників з підходами, і методами архітектури, які стали каталізатором змін у Шотландії. Як організація, ми прагнемо, в першу чергу, спостерігати, досліджувати культуру, аналізувати практичну діяльність та фінальний продукт архітектури та дизайну, перш ніж похапцем використовувати ресурси, які дадуть миттєвий, проте не найкращий результат. Пріоритетом нашої робот є пошук нових можливостей та сценаріїв розвитку, які покращать наш спільний простір існування. Протягом трьох годин ми будемо працювати в групі, щоб застосувати цей підхід до одного з районів Києва. Ми проаналізуємо територію дослідження, визначимо її сильні та слабкі сторони, потенціал та можливі загрози, використаємо виявлені ресурси застосовуючи інноваційні інструменти роботи з територіями.
Ця частина роботи пройде під гаслами органічності, чутливості, інновативності та продемонструє методи швидкого створення прототипів, які дозволять формувати комфортні осередки в наших містах. ЧАСТИНА 2: РЕФЛЕКСУВАТИ / ДЕБАТУВАТИ/ ОБГОВОРЮВАТИ Заключна двогодинна частина воркшопу розпочнеться з рефлексій з приводу появи платформи Architecture Fringe як такої, її контекст, цілі та плани на майбутнє. Ми розглянемо Test Unit– проект у Глазго (Шотландія) – як прототип комфортного громадського простору.Book design is the art of incorporating the content, style, format, design, and sequence of the various components of a book into a coherent whole. In the words of Jan Tschichold, book design, "methods and rules upon which it is impossible to improve, have been developed over centuries. To produce perfect books, these rules have to be brought back to life and applied."
Організатор
Платформа Architecture Fringe була заснована в 2015 році групою архітекторів, дизайнерів, фотографів, інженерів, візуальних митців та кураторів, щоб заохотити публічне обговорення архітектури та дизайну Шотландії в широкому культурному та соціально-політичному контексті. The Architecture Fringe є некомерційною організацією, що представляє інтереси громади та координується командою волонтерів.
Основними напрямками роботи платформи є:
— Підтримка нової архітектурної практики в Шотландії;
— Формування дружньої але критичної спільноти однодумців;
— Створення майданчику для широкої дискусії та обговорення шотладської архітектури в сучасному культурному та соціо-політичному контексті;
— Заохочення взаємодії з іншими людьми та організаціями на міжнародному рівні.
ФОРМАТ
ЧАСТИНА 1: ПОБАЧИТИ / ЗНАЙТИ / ЗРОБИТИ – З'єднуючи Людей з Місцем: Ідеї, Організації та Дії
ЧАСТИНА 2: РЕФЛЕКСУВАТИ / ДЕБАТУВАТИ/ ОБГОВОРЮВАТИ– Чим сьогодні живе проактивізм на місцях у Шотландії
КУРАТОРи
Лі Івет, Акіко Кобаяші, Енді Самерс, Нейл МакГуаїр
ПРОФІЛЬ УЧАСНИКІВ
Усі, кому цікаво ініціювати культурні та інституціональні зміни в цілому, та в межах конкретних організацій, а також ті, хто вірить в принцип «від слова до діла» та змінює простір доквола.
ДАТИ
20 квітня 2018
КІЛЬКІСТЬ Учасників

Частина 1: до 20
Частина 2: необмежена кількість
РОБОЧА МОВА

англійська
ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ
Під час 11-го Міжнародного Архітектурного Фестивалю CANactions 20-21 квітня 2018, м.Київ
УМОВИ УЧАСТІ

Організатор забезпечує проживанням в хостелі усіх іноземців та учасників з інших міст України (окрім Києва)
За темою