CANactions

Прийом заявок на воркшоп
«Як 'тимчасові' проекти можуть започаткувати постійну співпрацю»

Тема / мета
Лондонський Фестиваль Архітектури (ЛФА), володіючи унікальним та, головне, успішним досвідом створення Павільйону Dulwich в 2017, зокрема, та інших тимчасових проектів по всьому світу, проведе воркшоп в рамках фестивалю CANactions 2018, учасники якого дізнаються як на власному досвіді створити проект, який слугуватиме ідеальною платформою для формування міждисциплінарних зв'язків архітектурної практики та державних установ та організацій. Куруватимуть воркшоп директор ЛФА Темсі Томсон та його програмний диретор Роза Роджіна.
Організатор
Лондонський Фестиваль Архітектури (ЛФА), якому цього року виповнюється 14 років, — найбільший європейський щорічний фестиваль архітектури, який організовує сотні подій по всьому Лондону, які тривають цілий місяць з 1 по 30 червня, паралельно з цим, ЛФА проводить цілу низку цілорічних подій іншого формату та змісту. Лондонський Фестиваль Архітектури — унікальна подія, що триває цілий рік та є платформою для комунікацій ключових урядових постатей та лідерів громадської думки, світових культурних організацій, архітекторів та широкої громадської аудиторії, чисельністю понад 400,000 чоловік.
ЛФА виступає тестовим майданчиком для різноманітних ідеї, продукуючи, таким чином, креативні новаторські рішення глобального та регіонального масштабу. До прикладу, в попередні роки, за ініціативою Фестивалю було тимчасово припинено рух по Exhibition Road, завантаженої дороги в лондонському Музейному Кварталі разом з декількома установами. Ця, та інші інтервенції, не лише перетворили Лондон на один з найкомфортніших та привітних міст в сенсі комфортних та якісних публічних просторів, але й принесли користь як архітекторам, так і державним установам.
ФОРМАТ
3-годинний воркшоп
КУРАТОРи
Темсі Томсон (директор) та Роза Роджіна (програмний директор)
ПРОФІЛЬ УЧАСНИКІВ
Архітектори, дизайнери, працівники культурних інституцій та представники громадських організацій (ГО)
ДАТИ
20 або 21 квітня 2018
КІЛЬКІСТЬ учасників
20
РОБОЧА МОВА
англійська
ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ
Під час 11-го Міжнародного Архітектурного Фестивалю CANactions 20-21 квітня 2018, м.Київ
УМОВИ УЧАСТІ
Організатор забезпечує проживанням в хостелі усіх іноземців та учасників з інших міст України (окрім Києва)
За темою