CANactions

Прийом заявок на воркшоп "Shifting Perspectives"

Тема / мета
Дводенний воркшоп ставить за мету вивчення та осягнення багатющої історії схилів Дніпра. Обмежуючись порівняно невеликою ділянкою дніпровських схилів, учасники провадитимуть комплексне дослідження, використовуючи колективний метод як педагогічний інструмент. Прогулянка почнеться з контраверсійної Арки Дружби Народів, звідки відкривається захоплююча панорама на Труханів острів та пішохідний міст, і закінчується на пляжі, з видом на знамениту київську панораму.

Буде приділено особливу увагу існуючій культурній інфраструктурі (музей води, ляльковий театр, річковий порт + фунікулер, парковий міст) не тільки як місцям зустрічі але також як чомусь вартісному та символічному в суспільному житті. На другий день учасники перенесуть пішохідну частину свого дослідження на воду, де побачитимуть маршрут свого першого дня з човна. Результатом роботи стане колективна критична карта, створена з підбірки шарів командного дослідження з метою створення альтернативного маршруту для міських дослідників.
Організатор
Міодраг Куч є міждисциплінарним митцем та теоретиком, який отримав освіту архітектора / урбаніста в різних культурних умовах. Його основна робота полягає у дослідженні ролі ефемерних структур у невизначених міських умовах та просторових асигнуваннях маргінальних соціальних груп. Він є засновником студії ParaArtFormations, що працює на перетині міських досліджень, перформативно-планувальних, мистецьких інтервенцій та мікрополітики. В даний час Міодраг є директором програми та куратором в ZK / U (Центр мистецтв і урбаністики) Берлін, досліджуючи нові способи продукування знань крізь призму критичної міської педагогіки.

ФОРМАТ
2 денний воркшоп
КУРАТОРи
Міодраг Куч
ПРОФІЛЬ УЧАСНИКІВ
До участі запрошуються представники різних професій та гендерної приналежності, які зацікавлені у виявленні нових методів роботи з досліджуваною територію та її вдосконалення, як наслідок. Заохочуються учасники, які мають щонайменше одну персональну історію, пов'язану з цією територією.
ДАТИ
20 – 21 квітня 2018
КІЛЬКІСТЬ Учасників

12
РОБОЧА МОВА

англійська
ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ
Під час 11-го Міжнародного Архітектурного Фестивалю CANactions 20-21 квітня 2018, м.Київ
УМОВИ УЧАСТІ

Організатор забезпечує проживанням в хостелі усіх іноземців та учасників з інших міст України (окрім Києва)
За темою