CANactions

Набір учасників літньої школи від Future Architecture Platform «Відчайдушні домогосподарства / Ідеї для приміських територій» (Грац, Австрія)

Future Architecture Platform оголошує набір до літньої школи, яка буде зосереджена на вивченні міста Грац, Австрія. Місто складається з 17 районів, з яких п'ять обрані для дослідження: Пунтігем, Лібеново, Страсганг, Ветцельдорф та Гестінг. Всі вони розташовані навколо історичного ядра міста, утворюючи периметр невизначеної приміської околиці. Вони дуже схожі між собою. Їм притаманна відсутність будь-якої просторової ієрархії. Кожен район містить фрагментований ландшафт з водночас міськими та сільськими характеристиками. Жоден з районів ніколи не був центром уваги, хоча поточні процеси джентріфікації свідчать про безперервне зростання кількості мешканців в найближчий час.

Десять молодих архітекторів з об'єднання Future Architecture Platform будуть передавати свої способи мислення та методи роботи 25 cтудентам. Кожна з п'яти груп студентів, яку очолять 2 викладачі-архітектори з різних архітектурних практик, буде займатись дослідженням та розробкою альтернативного сценарію для окремого району.

Результати Літньої школи будуть будуть оформлені у виставку в останні дні двотижневого навчального блоку.

Лідери курсу:
Lera Samovich – fala atelier (PT)
Stefano Tornieri – Babau Bureau (IT)
Benedict Esche – Kollektiv A (DE)
Ibai Rigby – Parallel Sprawl (CH)
Akil Scafe-Smith – RESOLVE (GB)
Francisco Fonseca – SKREI (PT)
Samuele Squassabia – Studiospazio (IT)
Therese Leick – TAB Collective (AT)
Francisco Moura Veiga – CARTHA (CH)
Elena Karpilova – Architectural Thinking School for Children (BY)

Дати проведення: 27 серпня 2018 року - 7 вересня 2018 року

Місце проведення: Будинок архітектури (HDA) у Граці. Palais Thinnfeld, Mariahilferstraße 2, 8020 Graz, Австрія.

Учасники: школа відкрита для молодих людей у всьому світі, хто навчається у галузі архітектури, дизайну, урбаністики.

Робоча мова: англійська

Тривалість: 2 тижні

Кредити: після складання підсумкової роботи за участь у школі буде нараховано 3 кредити ECTS.

Вартість: 250 євро, (включаючи податки). Плата за навчання покриває вартість навчального матеріалу, учбових поїздок, двомісячної дизайн-студії, 10 лекцій та студійного матеріалу; друкованої копії студійного буклету та диплома.

Витрати на проїзд, проживання, місцеві перевезення, харчування та додатковий матеріал студії не входять у вартість. Оплата є обов'язковою умовою для вступу до літньої школи.

Проживання: студенти можуть буту забезпечені житлом поряд з HDA протягом усього терміну перебування за додаткову платню в розмірі 200 євро, - (включаючи податки).

Заявка на участь: щоб подати заявку на участь у літній школі потрібно заповнити реєстраційну форму та відправити коротке портфоліо та резюме одним pdf-файлом максимальним об'ємом до 10 Мб.

Заповнити реєстраційну форму можна тут.

Кінцевий термін подачі заявки: 20.05.2018.

Більш детальну інформацію про літню школу та процес подання заявки можна отримати за посиланням:
https://hda-graz.at/projekte/summer-school

Примітка: студенти повинні мати при собі власні комп'ютери.

За темою