CANactions

Воркшоп 2 проектної Студії освітньої програми «Інтегроване просторове планування для об'єднаних територіальних громад»

Учасники програми «Інтегроване просторове планування для об'єднаних територіальних громад» знов зібрались в рамках п'ятиденного воркшопу — другого з 5 студійних воркшопів, який проходять на базі Центрів розвитку місцевого самоврядування паралельно у п'яти обласних центрах України: Івано-Франківську, Чернігові, Житомирі, Дніпрі та Харкові.

Воркшоп покликаний створити командою загального бачення майбутнього розвитку ОТГ згідно з принципами сталого розвитку. У процесі розробки і деталізації цієї картини майбутнього були окреслені а оцінені альтернативні сценарії розвитку з огляду на потенціали та можливості (визначені на базі напрацювань Воркшопу 1).

Особлива увага приділялась напрацюванню шляхів спілкування з громадами, та розробці проектів моделі комунікації для публічних заходів в ОТГ, які відбудуться під час наступного Воркшопу. Учасниками були розроблені та визначені типи подій, способи участі, учасники, механізми зворотного зв'язку, підготовлені карти та оформлюють матеріали для майбутніх презентацій щодо майбутніх сценаріїв розвитку громад.

В ході Воркшопу кожна робоча група розробила 2-3 альтернативні сценарії просторового розвитку для ОТГ (включно із мапами, ілюстраціями та переліком ключових показників), визначила набір ключових проблем/питань щодо розроблених сценаріїв для обговорення з місцевими стейкхолдерами, план громадського обговорення у ході воркшопу 3 та щоденник воркшопу з ключовими відомостями щодо робочого процесу.

Програма організована CANactions School за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".

Фото: Марго Дідіченко, Юлія Колеснікова, Міша Кравець, Андрій Сидорук.
За темою