CANactions

Фотоворкшоп Identities з Can Dagarslani

Запрошуємо фотографів/ок, візуальних сторітелллерів/ок, художників/ць взяи участь у дводенному фотоворкшопі з Can Dagarslani.
Воркшоп складається з двох частин—теоретичної та практичної. У першій частині Кан Дагарслані (Can Dagarslani ) проводить учасників/ць через свою любов до фотографії, краси природного світла, людських стосунків, крихкості соціальних кордонів—всього того, стало його характерною тематикою. У другій частині практикуму учасники/ці відвідують зйомки. Перебуваючи у різних локаціях разом із Кеном вони проведуть та проаналізують сесії, співпрацюючи з талановитою командою моделей, стилістів та візажистів.

Під час воркшопу учасники/ці розкриють свої творчі здібності і дізнаються, як зробити свої фотографії унікальними та неповторними. Кожен/а учасник/ця має можливість представити свої роботи на виставці в рамках Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions 2020.

Закінчивши в 2006 році Університет образотворчих мистецтв в Стамбулі, Кен Дагарслані зацікавився фотографією, вивчаючи архітектуру. Любов Дагарслані до урбанізму та архітектури знаходить прояв у його організованій та іноді саркастичній грі людськими формами.

Кен Дагарслані кидає виклик своій аудиторії характерним поглядом на світ. Його роботи являють собою поєднання архітектури та фотографії з сильним акцентом на (а)симетрію, відмінні колірні коди і виразні моделі в химерних, просторих приміщеннях.

Кінцевий термін подачі заявок: 1 серпня (18:00 CET)
Предмет: Портрет / Архітектура
Тема: Indetities
Інструмент: цифрова чи аналогова камера
Робоча мова: англійська
Локація: Київ, Україна
Дати: 28–29 серпня 2020 року
Вартість: 600 EUR
(Не включає вартість проживання та транспортні витрати).
Кількість учасників: до 15