CANactions
Комодифікована інтимність
Fosbury Architecture (F.A)

ЧАС ТА ДАТА
18:00 (CET) /19:00 (EEST) 19 Травня 2020
ВХІД
вільний
МОВА
англійська
У нинішньому стані «комодіфікаціі всього» поступово зникає, а то і зовсім стирається, межа між суспільним та приватним. У той час як дім все більше і більше перетворюється на місце для роботи та інструмент існування, домашнє життя проникає в усі сфери людської діяльності: банки маскуються під кімнати відпочинку, офіси—під ігрові кімнати, а ресторани—у кухні. Порядок денний «працюй / споживай / помри» зміщується в бік нескінченного і прихованого відпочинку. Соціальні мережі перетворили приємне дозвілля на справжню цілодобову роботу, а економіка спільного проживання, з одного боку, повністю викривила ринок житла, а з іншого—перетворила інтимність в економічний актив.

Fosbury Architecture (F.A)—архітектурний і дослідницький колектив з Мілану, Італія, заснований у 2013 році. F.A бере участь у широкому спектрі проєктів: від міських стратегій до побутового середовища, від незалежних фензинів до лабіринтів. Кілька разів вони були нагороджені за свою роботу в міжнародних конкурсах, серед яких Europan13 (Леуварден), Музей природничих наук (Турін), YAC (Болонья) та ін. Роботи F.A були представлені на Чиказькій(2017) та Венеційській (2016) бієнале.

У 2019 році роботи F.A були представлені на 1-й бієнале d'Architecture et de Paysage Versailles в рамках Лісабонської триєнале архітектури та на XXII Triennale di Milano, як кураторів павільйону "Міський центр". Нещодавно колектив також видав книгу "Incompiuto - народження стилю".