CANactions
Соціальна інфраструктура з Jeremy Alain Siegel/BIG
ЧАС ТА ДАТА
18:00 (CET) /19:00 (EEST) 28 травня 2020
ВХІД
вільний
МОВА
англійська
Опинившись в царині технократії та інженерії, міська інфраструктура стає визначальним питанням для дизайнерської практики в 21 столітті. Підвищення рівня моря, сильніші опади та частіші теплові хвилі, швидке зростання чисельності населення, перенаселення та епідемії; успадкована застаріла інфраструктура та інші міські виклики потребуватимуть великих реінвестицій у наші міста. Однак громади по всьому світу ясно дають зрозуміти, що вони готові перебудовувати й усувати свої вразливості способами, що виходять за рамки монофункціональних моделей інфраструктури 20-го століття.

Наближаючись до цих необхідних інвестицій у поєднанні з необхідними соціальними та міськими вдосконаленнями, інвестиції в соціальну інфраструктуру можуть працювати понаднормово збільшуючи вигоди, створюючи виборчі округи та фінансувати їх будівництво.

Здатність мислити синтетично, формувати та повідомляти про потенційні перспективи робить проєктні дисципліни унікальними для управління процесом прийняття рішень в найближчі десятиліття. Це також дає нам можливість взяти на себе нові ролі—самостійно стати адвокатами і міськими акторами.

Джеремі Ален Сігел (Jeremy Alain Siegel), молодший партнер в BIG NYC, презентує останні проєкти BIG у сфері міської інфраструктури та планування. Джеремі працює з Бьярке Інгелсом і BIG з моменту заснування офісу в Нью-Йорку в 2010 році і займається питаннями урбанізму, ландшафту, інфаструктури та змін клімату. Джеремі керував командою BIG під час успішного проєкту «Big U» для федерального конкурсу Rebuild by Design, тепер курує проєкти East Side Coastal Resiliency, BQ-Park та ін. Джеремі викладав в Корнельському університеті, Університеті Пенсільванії та Parsons School of Constructed Environments.