CANactions
Програму SPACES презентують Урс Томанн, ментор, співзасновник CANactions School, та Вадим Денисенко, програмний директор CANactions School
ЧАС ТА ДАТА
18:00 (CET) /19:00 (EEST) 5 травня 2020
ВХІД
вільний
МОВА
українська та російська
SPACES – нова освітня програма CANactions School.
Це абревіатура від англійського:
Spatial
Planning for
Accessibility
Cooperation and Economic
Sustainability

Назва красномовно говорить про те, що працювати ми плануємо з темами простору, доступності послуг та економічного розвитку територій.
Кейсом дослідження програми є група з сусідніх ОТГ, які ділять спільний ландшафт, культуру, економічні зв'язки, і навіть не підозрюють як багато вони можуть досягти, якщо кооперуватимуться в певних питаннях. Для цих громад ми знайдемо спільні ментальні та фізичні «простори», на базі яких побудуємо програму просторового розвитку.

Окрім представників/ниць ОТГ-учасниць у програмі братиме участь мультидисциплінарна команда з 10 фахівців/чинь – професіоналів з досвідом роботи у просторовому плануванні: архітекторів, планувальниць, географів, соціологинь, економістів. Для них ми підготували нестандартні освітні кейси, роботу в полях та тестування напрацювань на реальних користувачах.

Програма SPACES про співробітництво. Ми плануємо знайти та розкрити потенціал територій, який зараз заблоковано адміністративними кордонами. Хочете з нами?
Детальна інформація про умови участі та подачу заявки.