CANactions

CANactions School TALK: Post-F(r)ictions, 23 квітня 2020

ЧАС ТА ДАТА
18:00 (CET)/19:00 (EEST)
23 квітня 2020
ВХІД
вільний
МОВА
англійська
Спікери:
Jesse LeCavalier/LECAVALIER R+D
Deborah Lopez, Hadin Charbel/PAREID

Сьогодні світ знаходиться на унікальному етапі (незалежному, проте, водночас обумовленому нинішньою світовою пандемією), де сучасні технологічні, історичні та етичні лінзи можуть бути використані для вивчення та оцінки тих самих фізичних артефактів і залишків, що сформували наші тіла, ландшафти і спосіб мислення.

Лекція, що являє собою розмову між LeCavalier R+D і PAREID, є одночасно ретроспективною і проєктивною. Під час неї поточні дослідження та практики офісів розглядаються та використовуються як засоби вивчення цих часто забутих і невидимих ландшафтів, їх непередбачених обставин і майбутнього.

Джессі Лекавальє (Jesse LeCavalier) / LECAVALIER R + D / досліджує архітектурні та міські наслідки сучасної інфраструктури. Він є автором "Правила логістики: Walmart та архітектура виконання" (University of Minnesota Press, 2016) та доцентом кафедри архітектури Університеті Торонто, де керує аспірантською програмою.

Дебора Лопес(Deborah Lopez) і Хадін Чарбел (Hadin Charbel) / PAREID—архітектори і засновники PAREID, міждисциплінарної студії дизайну та досліджень. Разом вони очолюють Дослідницький кластер 01 в програмі B-Pro в Лондонській школі архітектури Бартлета під назвою «Монументальні пустки», яка в даний час зосереджена на вивченні неминучих змін, пов'язаних з розморожуванням вічної мерзлоти в Арктиці, і наслідків цього у різних масштабах.