CANactions

Визначаючи невизначеність
F.A.T. (CHE)
Фабіо Дон та Марко Зеллі

ЧАС ТА ДАТА
19:00, 6 лютого 2020
ВХІД
вільний, за реєстрацією
МОВА
англійська
ЛОКАЦІЯ
Kooperativ, 4 поверх бізнес-центру «Паладіс». Січових Стрільців, 23 A Київ.

Під час лекції, яка відбулась у 2013 році в Цюриху та була опублікована Сейсмо Верлагом у «Wachstumsschmerzen», міська дослідниця та теоретикиня Саскія Сассен визначила остаточний прояв міста як «глобальне місто». Місто, водночас, стосується не тільки «щільності», але і відноситься до трьох конкретних категорій: складність, незавершеність і невизначеність. Ці поняття є центральними для архітектурного дискурсу та виробництва. Така зміна парадигми пропонує абсолютно новий набір інструментів і тем для проєкту.

На основі аналізу низки прикладів та тематичних досліджень лекція 'Defining indeterminacy' демонструє історичну ретроспективу й описує майбутню траєкторію стосовно ідеї міста та житла.

FAT розшифровується як Форум для теорії архітектури та є платформою для викладання і навчання, заснованою на відкритій дискусії щоод основних тем архітектури. F.A.T. був заснований у 2018 році Фабіо Доном (Fabio Don) та Марко Зеллі (Marco Zelli). У 2019 році F.A.T. увійшов до топ-10 кращих молодих проєктів Future Architecture і наразі співпрацює з Лісабонською архітектурною триєнале та Фондом Mies Van der Rohe.

За підтримки Посольство Швейцарії в Україні.