CANactions

Лекція «Міська трансформація»

Лектор: Rune Veile (DK)
Дата: 04.10
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце проведення: Галерея ДУКАТ, вл. Рейтарська, 8Б
Вхід: за реєстрацією
Мова: Англійська
Використання міських проблем в якості рушійної сили для позитивного розвитку міст.

Багато з наших існуючих спільнот в усьому світі планувались в пізній модерністський період після Другої світової війни. Міське планування, в цей період, призвело до численних проблем з точки зору міст без міського життя, монотонності та часто низької якості будівлі. URBAN POWER включають стратегії реновації в спільноти, тимчасове використання міського простору та проекти, які привносять як соціальну взаємодію, так і фізичну діяльність в міський простір.

Деякі з основних проблем сьогодні та в найближчому майбутньому в розвитку міст - адаптування до зміни клімату, забезпечення стійкості руху та забезпечення того, що міста функціонували як у фінансовому, політичному та соціальному аспекті. URBAN POWER працюють з цими проблемами в спробі створити максимум як для міст, так і для людей.

Міська влада називає себе проактивними урбаністами, тому що багато їх проектів починаються без клієнта. Вони пропонують рішення, які можуть поліпшити місто, і вони беруть участь у політичних дебатах. Цей метод призвів до деяких найбільш цікавих проектів URBAN POWERS. На лекції будуть розглянуті всі аспекти трансформації в містах та будуть поясненні проектами та пропозиціями компанії URBAN POWER у Данії.

Руне Вайле — архітектор та один з керуючих партнерів URBAN POWER. Він має12-річний досвід архітектурної практики, розробляє та курує багато великомасштабних проектів компанії, а також з 2015 року є членом журі багатьох міжнародних конкурсів в Данській архітектурній асоціації.
Організовано за підтримки Посольства Королівства Данії в Україні.
Інші події: