CANactions

Реальна архітектура
Дослідження робіт Джона Лотнера

Спікер: Ян-Річард Кіккерт(NL)
Jan-Richard Kikkert
Дата: 07.03
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце проведення: Національний художній музей України, Вул. Грушевського, 6
Вхід: за реєстрацією
Мова: Англійська
Джон Лотнер (1911–1994) — американський архітектор, який жив і працював в Лос-Анджелесі. Він здобув освіту в офісі Френка Ллойда Райта, який вірив у ефективність навчання на практиці. За словами пана Райта, Лотнер став другим кращим архітектором у світі. Архітектура Лотнера найкраще характеризується як органічна архітектура, що поважає людину та природу.

Ставлення робіт Лотнера відбувалось під впливом практики свого вчителя разом з неповторним та індивідуальним власним творчим стилем. Він ніколи не повторював себе, що робило його роботу незбагненною для критиків та колег-архітекторів. Тільки з нагоди святкування свого 100-річчя Лотнер почав отримувати заслужене визнання, зайнявши місце поряд з іншими гігантами сучасної архітектури 20-го століття.

Ян-Річард Кіккерт (Jan-Richard Kikkert) — амстердамський архітектор та керівник архітектурного відділу Амстердамської академії архітектури/Academie van Bouwkunst. Завдяки численим подорожам він познайомився з роботами Джона Лотнера у 2005 році. У наступні десять років він відвідував кожен проект, розроблений Джоном Лотнером: від Лос-Анджелеса до Аспена, від Анкоріджа до Акапулько. У співпраці з Тиго Саарісте (Tygo Saariste) він представив книгу "Lautner A-Z", яка являє собою масштабний огляд проектів Джона Лотнера.
Інші події: