CANactions

Презентація проектів чеських
архітекторів

Презентують: Мартін Клода (Martin Kloda) та Давід Кубік (David Kubík)
дата: 7 квітня
час: 19:00
місце: школа CANactions, вул. Лаврська 16 (боковий вхід, третій поверх)
вхід: за реєстрацією
Про чеську архітектуру, процеси в сфері урбаністики розкажуть архітектори Мартін Клода (Martin Kloda) та Давід Кубік (David Kubík) у школі CANactions.

Мартін Клода - архітектор, урбаніст, випускник празької Академії мистецтв, архітектури та дизайну (VSUP), 2012 року заснував архітектурну майстерню ARCHWERK, де працює дотепер (www.archwerk.cz). У своїй роботі Мартін фокусується на сучасному розвитку міст і впливу споруд на створення публічного простору. З 2017 року співпрацює з Бюро планування забудови столиці в Інституті планування та розвитку Праги (IPR).
Давід Кубік – архітектор, урбаніст, закінчив празьку академію образотворчих мистецтв (AVU), архітектурну школу Еміла Пршікрила.

2012 року разом з Мартіном Райнішом заснували «Майстерню архітектури» (www.hutarchitektury.cz), де Кубік працює дотепер. За десять років Кубік із Райнішем розробили й реалізували багато проектів. Їхні виставки проходили, зокрема, в Галереї Ярослава Фрагнера, в галереї DOX, на Венеціанському бієнале, в московській галереї ВХУТЕМАС тощо
  РЕЄСТРАЦІЯ НА ПОДІЮ
  Кінопоказ "Modern Ruin: A World's Fair Pavilion"
  E-mail
  (суто для організаційних моментів)
  Ваше імя та прізвище
  Ваша спеціальність
  Ваш вік
  Як Ви дізнались про подію?
  Це Ваша перша участь у подіях Публічної Програми CANactions?
  Чи бажаєте ви отримувати розсилку від CANactions про майбутні заходи і події?
  Реєстрація є обов'язковою для участі у заході
  Інші події: