CANactions

Нерозривність міста та транспорту –
Проекти планування жвавих міських
вулиць, відзначені преміями

Лектори: Хан ван де Ветерінг, Урс Томанн
Дата: 07.07.2018
Час: 12:00 – 14:00
Місто: Київ
Місце проведення: Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека
імені В.Г. Заболотного
просп. Перемоги, 50, Киев
Вхід: за реєстрацією
Мова: українська, англійська (англійська з синхронним перекладом українською мовою)
Запрошуємо на презентацію результатів школи Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності та огляд групових проектів учасників школи для кейсу вул. Щербаківського у м. Київ.

Мета літньої школи – це підготовка представників нового покоління українських спеціалістів з транспортного планування та містобудування, які у своїй роботі будуть застосовувати сучасні принципи дизайну вулиць, покликані зробити міські вулиці місцями вільного пересування, зустрічей людей та аренами міського життя.

Після презентації результатів школи відбудеться публічна лекція Хана ван де Ветерінга та Урса Томанна «Нерозривність міста та транспорту – проекти планування жвавих міських вулиць, відзначені преміями»

Хан ван де Ветерінг (Van de Wetering) / Van de Wetering Atelier für Städtebau, експерт з Цюриху, який займається інтегрованим розвитком міського транспорту, ландшафтів та дизайну міських вулиць.

Урс Томанн (Urs Tomann) / CANactions School for Urban Studies, Київ, та Van de Wetering Atelier für Städtebau, Цюрих, експерт з інтегрованого міського розвитку та трансферу знань до України.

Співорганізатори:
Асоціація велосипедистів Києва
CANactions School for Urban Studies

Літня школа відбудеться за підтримки:
Київської міської державної адміністрації

Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», виконавцем якого є німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH»

Посольства Нідерландів в Україні
Інші події: