CANactions

Ugly Walk Kyiv

Гід Irakli Zhvania / Грузія
Дата: 7 жовтня
Час: 14:00
Місто: Київ
Група: 25 учасників
Місце зустрічі: буде надіслано зареєстрованим учасникам
Вхід: за реєстрацією
Мова: англійська
Як конкретні будівництва впливають на якість життя у місті, його громадян та громадянського суспільства в цілому? Який індивідуальний досвід переживання таких будівництв - від сприйняття їх архітектурного дизайну та планування до соціального, екологічного і психологічного аспектів? Як змінєються перцепція візуального зі змінною естетичних цінностей? Де проявляє себе природній ландшафт міста та як вирішуються проблеми архітеткурної спадщини? Ці теми стануть основними під час прогулянки Києвом у форматі Ugly Walk разом з Іраклієм Жванією (Irakli Zhvania).

Ugly Walk - це ініціатива, що була започтакована у Тбілісі неурядовою громадською організацією Iare Pekhit. Її початковою метою була боротьба за права пішоходів - дослідити їх проблеми легше за все, якщо просто пройтися вулицями і спробувати оминути всі автівки, що запрудили і дороги, і тротуари. Проте, неможливо розглянути автомобілі як ізольовану проблему, потрібен широкий погляд на невтішну картину всього міста. В останні два десятиліття ми бачимо все більше і більше бетоннних джунглів з будівель, позбавлених будь-яких архітектурних цінностей. Дискуссії під час київського Ugly Walk торкатимуться комплексних проблем, що пов'язані з політичними, соціальними, економічними процесами у суспільстві - і які створюють Ugly-образ міста.

Провідником по Києву стане один з засновників ініціативи Ugly Walk грузинський архітектор та містопланувальник Іраклій Жванія (Irakli Zhvania). Протягом 2010-2011 років під патронатом фонду Генріха Бьоля він проводив дослідження історичного центру Тбілісі, що були опубліковані у 2016 році. У 2013-2014 роках працював у над збереженням архітектурної спадщини Тбілісі у Раді із Захисної Зони Тбілісі при Міністерстві культури та збереження пам'яток. У 2014-2015 роках проходив стажування за програмою Fullbright у Масачусетському технологічному інституті MIT на программі міського планування при Школі архітектури та планування. Працював у департаменті міського плануання Нью-Йорку у відділі міського дизайну. Зараз працює у Грузії в архітектурному бюро «Geographic», а також веде програми для бакалврів та магістрів архітектури у грузинських універститетах.
Інші події: