CANactions

Архітур «Переосмислення постіндустріальних просторів як спосіб відновлення існуючої
міської структури»

Лектор: Ден Кінкейд
Дата: 08.06.2018
Час: 10:00 – 15:00
Місто: Київ
Вхід: за реєстрацією
Мова: Англійська
Архітур з експертом з міського планування Деном Кінкейдом, який поділиться своїми враженнями від відвідання промислових районів Києва, а також розскаже про свій досвід відродження міських територій у м. Детройті, штат Мічиган.

ТЕМА /МЕТА
Міська ревіталізація належить до комплексу ініціатив, спрямованих на реорганізацію існуючої структури міста, особливо в районах, що скорочуються внаслідок економічних або соціальних причин. Головною метою заходу є обмін кращими практиками з активізації міст в США, розробка проектів, спрямованих на відродження центральних районів Києва, і побудова нових зв'язків між політиками, містопланувальниками та підприємцями. Подальший практикум допоможе учасникам напрацювати нові ідеї та обговорити їх разом с експертами задля подальшого впровадження цих проектів у майбутньому.

КУРАТОР
Ден Кінкейд – провідний архітектор та один з керівників національної містопланувальної кампанії SmithGroupJJR's. Він має 20-річний досвід у сфері міського планування, адаптивного вторинного використання та багатофункціонального розвитку. Його діяльність поєднує інтуїтивний творчій підхід та аналітичні методи з метою отримання перетворюючих наслідків для клієнтів, зацікавлених сторін та міст у всьому світі. Від стратегічних планів до розробки й впровадження адаптивного вторинного використання та інституційних проектів, Ден тісно співпрацює зі своїми клієнтами задля отримання довготривалих, міцних та водночас естетичних результатів.

ФОРМАТ
ЧАСТИНА 1: двогодинний архітур на кораблі;
ЧАСТИНА 2: двогодинний практикум у формі дискусії в креативному просторі IZONE

ОРГАНІЗАТОРИ
CANactions за підтримки Посольства США в Україні

ПРОФІЛЬ УЧАСНИКІВ
Архітектори, містопланувальники, урбаністи, дизайнери, студенти, представники культурних установ та громадських організацій, підприємці, політики, представники міських адміністрацій.

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ
100
Інші події: