CANactions

Лекція «Mental Rebuild»

Лектор: Gitte Andersen / SIGNAL / Данія
Дата: 8 жовтня
Час: 17:00
Місто: Харків
Місце проведення: Харківська Школа Архітектури, м. Харків, вул. Конторська, 5
Вхід: за реєстрацією
Мова: англійська
Функціональна, смілива, позачасова, мінімалістична - ці слова найкраще описують датську архітектуру. Будівля це, меблі чи одяг, їх світову впізнаваність забепечують чисті, прості лінії, вискоякісні матеріали та класичні форми, які завжди залишаются стильними.

Сучасний архітектурний бум в Копенгагені прикував погляди планувальників міст зі всього світу. Архітектурний дизайн Копенгагену знаходить своє натхення у світлі, воді, відкритих просторах та сталому розвитку. Чотири-шести поверхові дома домінують в міському пейзажі центру Копенгагену, а не хмарочоси зі скла та сталі як у більшості столиць. Цьому є багато причин, але одна з них - це те, що секрети фунціональної якості дизайну та архітектури знаходяться, щонайменеше, так само всередині будівлі як і ззовні.

Цього року протягом Днів Данії у Харкові ви матимете шанс дослідити інноваційні характеристики датського дизайну інтер'єрів. Загальний приницип його звучить так: «Просто зроблено для життя» - функціональність та взаємодія є приорітетом для умів дизайнерів та архітекторів.
Ми запросили передових експертів з бюро SIGNAL для розмови про те, як активувати всі невикористані квадратні метри в будівлях задля створення кращих робочого та навчального середовищ.

Лектором дискуссії стане відома датська дизайнерка, архітекторка та засновниця агенції SIGNAL, Gitte Andersen. Її лекціїї проходять в багатьох глобальних організаціях, при Датському уряді та муніципалітетах, а також стейкхолдерських організаціях у сфері будівництва та нерухомості Danish Facilities Management. Під час лекції Gitte Andersen слухачі матимуть змогу подискутувати та отримати міжнародній досвід з strategic workspace management & design consultancy.

Подія буде цікавою для:
- Представників адміністрацій українських міст, які задіяні у міському розвитку, плануванні та дизайні;
- Міських громадських активістів;
- Підприємців, що зацікавленні у проектах міського розвитку;
- Молодих спеціалістів у сфері урбан-дизайн, архітектури, дизайну інтер'єрів, міського планування;
- Представників будівельних компаній.

Організовано за підтримки Посольства Королівства Данії в Україні.
Інші події: