CANactions

Лекція «Нецікавий Київ веде прийом
громадян»

Спікер: Нецікавий Київ (UA)
Дата: 11.04
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце проведення: Національний художній музей України, Вул. Грушевського, 6
Вхід: за реєстрацією
Мова: Українська
Проект "Нецікавий Київ" (Неинтересный Киев) виник у 2009 році, і самою назвою натякає, що є саркастичною антитезою на проект Арсенія Фінберга "Інтересний Київ" (екскурсії цікавими місцями Києва). Фейсбук-сторінка має понад 36 000 фоловерів, і висвітлює зворотню сторону Києва, в тому числі "все те, чим Київ не відрізняється від тисяч інших пострадянських міст". Хаотична і злочинна забудова, жлобська архітектура, ідіотські традиції муніципальних служб, бруд, несмак, хамське паркування, балкони з пластикової вагонки, пекло зовнішньої реклами — все це ви у великій кількості знайдете на сторінці "Нецікавого Києва".

Кажуть, що кожен народ має таку владу, на яку заслуговує. Так і містяни мають таке місто, на яке заслуговують. Ми не принижуємо наше місто, ми любимо його таким, яким хочемо бачити. Наше завдання — почати говорити про те, про що всі раніше мовчали, не звертали увагу, ВВАЖАЛИ НОРМАЛЬНИМ. Стан фізичного середовища існування людей у місті залежить як від "влади", так і від нас усіх: мешканців (які спотворюють архітектуру — не тільки історичну — уродськими заскленими балконами, або заставляють машинами тротуари), бізнесів (які засмічують місто рекламою, будують літні тераси, що заважають пішоходам), муніципальних служб.

Нецікавий Київ — це про бруд і негатив. Але також і про нашу спільну відповідальність за місто. Треба говорити про проблеми, висміювати їх, знущатися над ними, аби у публічному дискурсі з'явилося, принаймні, усвідомлення проблем — як перший крок до їх вирішення.
Інші події: