CANactions

Лекція "How can we master planning
in complex urban realities?"

Лектор: Astrid Ley
Дата: 13 лютого 2018
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце проведення: MediaHub, вул. Омел'яновича-Павленко, 4/6
Вхід: за реєстрацією
Мова: англійська
Професор д-р Астрід Лей є головою кафедри міжнародного урбанізму в Штутгартському університеті з жовтня 2014 року. Астрід Лей досліджує проблеми житла для бідних в містах Південної Африки. До її професійних інтересів відносяться міжнародний урбанізм, неформальний міський розвиток, житлова політика, громадянське суспільство та управління, транснаціональні мережі міських поселень для бідних. Маючи багаторічний досвід викладання, вона має досвід у розробці та проведенні семінарів з архітектури, містобудування та планування для студентів, магістрів та аспірантів з міського управління.

Про лекцію:
Більша частина населення світу сьогодні проживає в міських районах. Ця загальноприйнята заява є надто узагальненою в умовах сучасних процесів урбанізації, оскільки вона ігнорує різноманітні регіональні відмінності, динаміку урбанізації та різні просторові форми, які вона може прийняти. Інтерес до міст як міської форми соціальної організації зосереджується навколо питання, які ролі у містах відіграють трансформація та соціальні інновації? Які загальні підходи на практиці в цьому контексті? Осмислити та зрозуміти складність та контекстуализацію проектів, згрупувати компоненти стратегічних втручань, координувати дії учасників, співпрацювати з мешканцями,

враховувати різні рівні - це паралельні стратегії вирішення складності міських реалій у міжнародному контексті. Це буде проілюстровано на прикладі Південної Африки. Нарешті, я покажу, що можна зробити для дослідження та практики, і як я передбачаю викладання та дослідження для вирішення величезної місії переосмислення складних міських реалій.
Інші події: