CANactions

Лекція «Трансформації сільських ландшафтів у Скандинавії»

Спікери: CANactions School (UA)
Дата: 13.12
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце проведення: Національний художній музей України, Вул. Грушевського, 6
Вхід: за реєстрацією
Мова: Українська
Команда школи CANactions вирушає в експедицію до півдня Швеції та Данії, щоб дослідити, як змінюються традиційні сільські ландшафти транскордонного регіону Ересунн під впливом муніципальних рішень, регіональних стратегій та глобальних економічних та наукових зв'язків.

Ми поділимось головними висновками від відвідання міжнародного форуму з розвитку сільських територій Nordregio у Лунді, а також результатами польових досліджень, проведених у шведських та данських муніципалітетах учасниками програми «Інтегроване просторове планування для об'єднаних територіальних громад».

Що очікує на сільські території на півночі Європи? Як периферійні скандинавські міст та містечки заохочують молодь залишитись або повернутись? Як досвід Данії та Швеції може бути використаний в умовах України? Дискусію щодо цих та інших питань відкриємо на Публічній програмі CANactions 13 грудня.

Навчальна поїздка відбувалась в рамках програми «Інтегроване просторове планування для об'єднаних територіальних громад», організованої CANactions School for Urban Studies за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".
Інші події: