CANactions

Лекція «"Planwerk" — Архітектура та міське планування в містах Румунії»

Спікери: Тіберіу Чолаку, Бенджамін Коль (RO)
Дата: 14.11
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце проведення: Речовий доказ, другий поверх, вл. Рейтарська, 8Б
Вхід: за реєстрацією
Мова: Англійська
Planwerk було засновано в 2001 році як громадська організація з німецько-румунської співпраці у м. Клуж (Румунія), яка у 2003 році перетворилась на архітектурно-планувальне бюро. За останні 15 років його діяльність варіюється від міського розвитку та стратегічного планування до архітектурних проектів та проектування публічних просторів.

Ефективне землекористування є головною і незмінною темою роботи офісу. Викликане швидким економічним розвитком на початку 2000-х років, неконтрольоване землекористування стало спільною проблемою для більшості румунських громад незалежно від розміру їхньої території та рівня забезпеченості.

Базуючись на багаторівневому аналізі конкретних ситуацій, включаючи участь громадян, Planwerk намагається переосмислити та покращити локальні умови, розраховуючи на існуючий потенціал та характеристики. Захист та ревіталізація цінних структурних і природних міських ресурсів викликає занепокоєння та стає інструментом дизайну. Бути архітектором у пост-соціалістичному середовищі все ще є професійним викликом, в рівній мірі відображеному у задоволенні від роботи та накопиченні досвіду від того, що не завжди все відбувається за планом.

Тіберіу Чолаку — партнер у Planwerk, архітектор та містобудівник, який працює у Румунії та Німеччині; у 2005 році закінчив факультет архітектури та міського планування в Клужі, Румунія.

Бенджамін Коль партнер у Planwerk, закінчив факультет архітектури та урбанізму в Гамбурзі в 2003 році.

Спікери більше 10 років викладають архітектуру та міське планування в Технічному університеті м. Клуж.
Інші події: