CANactions

Лекція «Новий Поділ»

Лектор: Григорій Зотов
Дата: 16.05.2018
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце проведення: Галерея ДУКАТ, Рейтарська 8Б
Вхід: за реєстрацією
Мова: Російська
Григорій Зотов представить Концепцію просторового розвитку території Нового Подолу/Річкового Порту в Києві.

Концепція району передбачає забудову території між Рибальським мостом і Судноремонтним заводом, будинками з житловою, комерційною та громадською складовою. Приміщення, які межують із завантаженою транспортом вулицею Набережно-Хрещатицькою будуть відведені під офіси.

У новому районі побудують підземні паркінги та проїзди, а територія між будинками буде пішохідною і доступною для всіх. Планування нового району враховує архітектурну морфологію Подолу і норми інсоляції будинків.

Найбільшою перевагою проекту автор вважає можливість відновлення доступу городян до води, що потенційно може змінити всю територію Подолу та надати потужний поштовх для успішного розвитку.

Григорій Зотов з 2016 – засновник архітектурної студії Architectural Prescription, що базується в Амстердамі. Його напрямки роботи – це урбаністичне та архітектурне проектування; консалтинг з обчислювальної архітектури/параметрики для професійного проектування.

У практиці застосовується прагматичний аналітичний підхід із використанням розширених обчислювальних методів для розробки проектів та процесів, в яких формою є функція.

Він отримав цінний досвід працюючи у Architecten Cie, OMA, BIG, UNstudio та Zotov&Co.
Інші події: