CANactions

Лекція «Інтеграція. Партиципація. Контекст.»

Спікер: Iris Gleichmann (DE)
Дата: 17.01
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце проведення: Національний художній музей України, Вул. Грушевського, 6
Вхід: за реєстрацією
Мова: Англійська
Лекція присвячена трьом важливим аспектам міського розвитку: інтеграції, партисипації та контексту. Лектор Iris Gleichmann розкриє ці питання на приклади свого досвіду роботи в Україні, Німеччині та Індії.

Світ став більш складним та більш взаємозалежним. Прості ієрархії та індивідуальні логіки більше не працюють. В декого це викликає жаль, тоді як для інших це дає можливість брати безпосередню участь у створенні кращого та більш всеохоплюючого способу життя через процеси залучення.

Але політичні, економічні та технічні сили іноді неохоче беруть до уваги аспекти, що виходять за межі вузьких особистих інтересів. У міських умовах це часто призводить до проектів, які ігнорують свій вплив на існуючі фізичні, культурні та соціальні умови. Щоб протистояти таким тенденціям, необхідно заохочувати міжгалузеву взаємодію та координацію, а також активну участь усіх, хто живе та працює в містах.

Цей підхід далекий від теоретичного. Існує безліч перевірених практичних заходів, які можуть допомогти містам зберегти свою спадщину і водночас забезпечити їх життєздатність як місць не тільки для життя, але і для процвітання.

Iris Gleichmann вивчала архітектуру та міське планування в Штутгарті та Лондоні, працювала у Німеччині, Великобританії та Японії. З 2002 по 2009 рік була директором, пізніше — керуючим партнером Департаменту екології та містобудування (BUS) у Дрездені. З 2009-2015 р. — директор українсько-німецького проекту співпраці «Муніципальний розвиток та реконструкція Старого міста Львів» для Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у Львові. У 2016 р. заснувала Gleichmann Urban Management Office у Дрездені. Працює консультантом з питань міського управління та місцевого самоврядування у містах, міністерствах та GIZ, зокрема в Албанії, Індії та Україні.

Iris також є ментором освітньої програми Школи CANactions «Інтегроване просторове планування для об'єднаних територіальних громад».
Інші події: