CANactions

Кінопоказ "Brasília: Life After Design"

Режисер Bart Simpson
Дата: 17 травня
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце проведення: IZONE вул. Набережно-Лугова, 8
Вхід: за реєстрацією
Мова: Англійська
В рамках Публічної Програми СANactions відбудеться кінопоказ документального фільму "BRASÍLIA: LIFE AFTER DESIGN".

На заході буде присутній режисер фільму – Барт Сімпсон, володар багатьох премій, його фільми не лише розважають, а й пробуджують та залучають до публічних дебатів.

Документальний фільм розповідає про роздуми життя в одному з найбільш забудованому місті на Землі. Мешканці далекоглядного, бруталістичного міста Бразиліа намагаються з'єднатись у сьогоденній Бразилії.

Місто Бразиліа, столиця Бразилії, що розташоване в 2000 кілометрах від Амазонки та
18 годинах від Ріо, є міфічним місцем – бетонною утопією з пустелі.

У 1956 році після відродження бразильської демократії, візіонерський архітектор Оскар Німейєр та урбаніст Луцій Коста винайшли міський план та структури, які намагатимуться контролювати повсякденну діяльність людського життя. Бездоганна мета архітекторів полягала в тому, щоб створити простір, який би народив «нового бразильського громадянина».

Зараз самобутня краса міста відіграє роль лише фону ізоляції, зміни цінностей, динамічної сили та політики сучасної Бразилії.

Залишки мети Німейєра та Кости знайшли відбиття у житті планувальників, студентів, вуличних торговців та художників, кожен з яких намагається зробити свій внесок і змістовно з'єднати місто, яке є розрізненим за своєю природою.

Завдяки неперевершеним масштабним та водночас дуже особистісним зображенням, які нас заглиблюють у місто Бразиліа, "Life After Design" демонструє сучасне місто, яке опинилось на перехресті, що надає утопічному ідеалові людське обличчя.

*Кінопоказ відбудеться англійською, без українських субтитрів.
Інші події: