CANactions

Лекція «Філософія. Простір.
Оповідання»

Лектор: Кен Вайлдер
дата: 18 лютого
час: 14:00
місце: школа CANactions, вул. Лаврська 16 (боковий вхід, третій поверх)
вхід: за реєстрацією
мова: англійська
Запрошуємо на публічну лекцію Кена Вайлдера (Ken Wilder), практикуючого художника і науковця, який спеціалізується на інтер'єрному та просторовому дизайні. Кен викладає у Chelsea College of Arts та курує магістерську програму по напрямку просторового дизайну в UAL: University of the Arts London. Йому вдається створювати дивовижні просторові інсталяції та відеопроекції, а його огляди і дослідження в галузі кіно, науки і мистецтва публікуються у виданнях Filmwaves, Moving Image Art Journal Review та інших.
Кен Вайлдер проведе одразу дві лекції:

▪ Філософія. Простір. Оповідання – Кен покаже та прокоментує роботи студентів Chelsea College of Arts;

▪ Втручання в архітектуру: специфічні інсталяції для відчуття простору – ця частина лекції буде особливо цікава для практикуючих дизайнерів інтер'єрів і тих, кому близьке візуальне та просторове мистецтво. Кен розповість про свої творчі проекти та експерименти з простором інтер'єрів та екстер'єрів.

Лекція пройде в рамках Публічної Програми CANactions та Днів Британського Дизайну та Креативу, за підтримки Посольства Великобританії в Україні, у співпраці з SBID University of the Arts London та представництва Університету в Україні, Освітньої групи ДонСтрім.

Партнери: DonStream Education Group, British Airways, SBID, British Council Ukraine, UAL: University of the Arts London, Chelsea College of Arts, DOMIO HOME INTERIORS, Nataly Bolshakova Interiors, Studio 13.
РЕЄСТРАЦІЯ НА ПОДІЮ
Кінопоказ "Modern Ruin: A World's Fair Pavilion"
E-mail
(суто для організаційних моментів)
Ваше імя та прізвище
Ваша спеціальність
Ваш вік
Як Ви дізнались про подію?
Це Ваша перша участь у подіях Публічної Програми CANactions?
Чи бажаєте ви отримувати розсилку від CANactions про майбутні заходи і події?
Реєстрація є обов'язковою для участі у заході
Інші події: