CANactions

Воркшоп
Cultural Narratives

Основною метою воркшопу є дослідження та осмислення існуючого або прихованого культурного потенціалу міста. Робота буде сконцентрована вздовж траєкторії зеленого коридору, який поєднує південний густонаселений житловий район Львова Сихів з рядом громадських об'єктів, зелених зон і центром міста. Проект Зеленої лінії був ініційований Управлінням Архітектури і Урбаністики ЛМР і GIZ у Львові. Для роботи над першим етапом було запрошено Групу 109, яка працює над дослідженням маршруту.

Проект «Зелена лінія» є відповіддю на транзитні та рекреаційні проблеми місця. У цьому коридорі розташовані будівлі університетських кампусів та офісів, урбанізовані ділянки високої щільності, нерозвинені природні та забуті постіндустріальні райони. Воркшоп має визначити методи наближення до «дієздатної конструкції» шляхом вивчення просторових, тимчасових та невідомих орієнтирів індивідуального та колективного щоденного життя.

Місто, як безмежний архів подій, містить безліч історій. Таке розуміння міста може бути використане задля розробки різних культурних та самобутніх сценаріїв втручання у різних просторових масштабах. Досвід вивчення глибокої корінної культури Індії буде використаний як приклад у процесах розробки учасниками узгодженої ідеї коридору та визначення просторової ідентичності.

КУРАТОРИ
"UFO"— це команда з чотирьох молодих архітекторів з Індії, які починаючи з 2017 разом проводять серію воркшопів для студентів та фахівців у Бомбеї (нині Мумбаї).

Нега Корде (Neha Korte) — архітектор, закінчила аспірантуру в університеті CEPT в Ахмедабад у 2011 році. Вона співпрацювала з Urban Design Cell, Sangath під керівництвом призера Прітцкерівської премії архітектора Балкрішна Доші, HCP та Pvt. Ltd. Ahmedabad. Зараз Нега доцент у Sir JJ College of Architecture, Мумбаї. Вона має глибокий інтерес до вивчення нових способів навчання — традицій, культури та архітектури.

Нішант Моді (Nishant Modi) — міський дизайнер, зацікавлений в дослідженні та плануванні публічних міських просторів. Він працював над декількома великими проектами з планування житлової та комерційної забудови.

Шріш Джасвал (Shrish Jaswal) — архітектор та міський планувальник, який навчався в School of Planning & Architecture, Нью-Делі, після чого стажувався під керівництвом призера Прітцкерівської премії архітектора Балкрішна Доші в Ахмедабаді.

Пракріті Мехта (Prakriti Mehta) отримала ступінь Магістра з міського дизайну в School of Planning & Architecture, Нью Делі. Вона вивчає вплив ландшафтного дизайну на поліпшення температурного режиму на рівні міста. Її робота «Мікрокліматичний ландшафтний дизайн» отримала нагороду Best Paper від Indian Institute of Technology у м.Роорк на Міжнародній конференції зі сталого антропогенного середовища у 2017 році.

ПРОФЕСІОНАЛИ
Наталія Мисак (архітектор-дослідник Центру міської історії, Група 109)
Ольга Криворучко (архітектор, Unika Architecture&Urbanism, засновник UrbanIdeas)

ЕКСПЕРТИ
Кіс Донкерс (міський дизайнер у місті Ейндховен та науковий консультант)
Йенс Адам (антрополог, Гумбольдтський університет Берліна, дослідницька резиденція в Центрі міської історії)
Антон Коломєйцев (архітектор, доцент Львівської політехніки)
ДАТИ

24- 30 вересня, з 10:00 до 18:00, м. Львів
КІЛЬКІСТЬ
УЧАСНИКІВ
16
ФОРМАТ

7-денний воркшоп
РОБОЧА МОВА

англійська
ПРОФІЛЬ
УЧАСНИКІВ
Фахівці у сфері архітектури, міського дизайну, містопланування та культурних галузей
ВАРТІСТЬ

Безкоштовно
ПРЕЗЕНТАЦІЯ
РЕЗУЛЬТАТІВ
30.09.18
Центр Довженко пр. Червоної Калини, 81, м. Львів.
КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК:
18 вересня 2018
Воркшоп проходить за підтримки проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH»
Інші події: