CANactions

Лекція «Digital: thrive in an age of
disruption»

Лектор: Paul McCabe
Дата: 19 жовтня
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце проведення: MediaHub, вул. Омел'яновича-Павленко, 4/6
Вхід: за реєстрацією
Мова: англійська
Paul McCabe – визнаний експерт у сфері дизайну, має компетенції із соціології та фасилітації. Він залучений до роботи у ряді провідних освітніх інституцій у сфері дизайну та консультує з питань інтеграції діджиталу у практики та бізнес-моделі компанії з Fortune500. Він відвідає Київ для участі у роботі Школи CANactions. Його професійний досвід включає роботу з такими компаніями:

- Коммерційні компанії: Google, Lego, Unilever, Hyundai,Target (US Retailer), Swedbank (Swedish Bank) and Proctor & Gamble - - Освітні інституції: Strelka Institute Of Media, Design & Architecture (Moscow), Hyper Island (Stockholm, NY, Singapore & London) & University College Dublin Graduate Business School

Про фасилітацію або дизайн-мислення можна прочитати хорошу книгу, але краще один раз послухати та побачити як це працює. Смерть експерта – не просто красива фраза, а реальність сучасної економіки: комплексні проблеми не можливо вирішити лише однією експертною думкою – потрібен інтегрований міждисциплінарний підхід, і тут вже дійсно немає місця для експертів. Технологічна ассиміляція розчиняє не тільки експертизу, але ідентичності взагалі.

Діджитал є простором перетину, де традиційні границі індустрій розмиваються – це породжує потребу у новому способі мислити і нових навиках, що забезпечать процвітання у цьому конвергентному та мінливому просторі. Чого ми як урбан-девелопери можемо навчитися від того як інші індустрії трансформуються через діджиталізацію? Paul McCabe поділиться своїм досвідом консалтингу бізнесу, навчання керівників та викладання у сфері інтеграції діджиталу для людей і компаній.

Теми, що будуть розглянуті, включатимуть:

- Як розучитися і заново навчитися бачити можливості які надає діджитал;
- Інновації, робота в "невідомому" та смерть експерта;
- Фасилітація – нова експертиза;
- Як співпрацювати у конвергентному середовищі;
- Дизайн-мислення;
- Діджитал та поява гібридного урбанізму.
Інші події: