CANactions

Лекція: Життя після Києва

Лектор: Julian Restrepo
Дата: 26.07.2018
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце проведення: IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8
Вхід: за реєстрацією
Мова: англійська
У 2011 році архітектурне бюро TALLER перемогло у відкритому міжнародному архітектурному Конкурсі «Благоустрій центральної частини міста Києва до Євро 2012», яке змінило курс офісу назавжди. Люди, з якими зустрілися засновники бюро у Києві, Пабло Фореро (Pablo Forero) та Джуліан Рестрепо (Julian Restrepo), допомогли компанії розвиватися та працювати у різноманітних соціально-економічних та географічних контекстах, постійно формуючи їх світогляд.

Архітектурне бюро TALLER нещодавно відкрили офіс у Роттердамі, Нідерланди, в даний час працюють з містом Богота над концептуальними проектами Environmental Circuit - ініціатива яка спрямована на відкриття доступу до екологічної інфраструктури міста та розробляє понад 100 кілометрів трас, які дозволяють з'єднати місто з півночі на південь, дозволяючи громадськості насолоджуватися цією природною та культурною спадщиною.

На лекції, Джуліан Рестрепо (Julian Restrepo), розкаже про проекти бюро TALLER та свій досвід, який вони здобули після перемоги у конкурсі.
Інші події: