CANactions

Дитячий воркшоп «Місто з
коробочок»

Тьютори – команда CANactions
дата: 26 листопада
час: 14:00
місце: школа CANactions, вул. Лаврська, 16 (вхід боковий, третій поверх)
вік дітей: 6-11 років
вхід: 50 грн. та за реєстрацією
В суботу кожна дитина буде проектувати спільноту, в якій би їй хотілося жити. Діти дізнаються, що повинно бути в місті, щоб усім людям було комфортно у ньому жити. Діти будуть комунікувати між собою та домовлятися, хто будує у своїй коробочці лікарню, хто школу, хто житловий квартал, а хто і все разом. А потім зіставлять свої роботи та створять єдиний організм міста.

KIDSactions – це освітня платформа на базі CANactions School for Urban Studies. Якщо ми хочемо жити у розвиненому суспільстві, ми повинні приділити увагу вихованню наших дітей. Ми навчаємо через окремі воркшопи, які сприяють кращому розумінню міського середовища майбутнім поколінням.

Архітектура є скрізь, але ніхто не вчить нас, як розуміти і насолоджуватися містом у всій його складності. Ми віримо, що, навчаючи дітей шкільного віку як спостерігати, розуміти і насолоджуватися містом, ми готуємо їх до активної роль в якості громадян в інтересах сталого майбутнього. Ми хочемо, щоб діти зрозуміли, що вони є частиною міської екосистеми і відповідально ставилися до міста, де живуть.
РЕЄСТРАЦІЯ НА ПОДІЮ
Дитячий воркшоп "Найменший простір для життя"
E-mail
(суто для організаційних моментів)
Ваше імя та прізвище
Імя вашої дитини
Вік вашої дитини
Як Ви дізнались про подію?
Ваш контактний телефон
Чи згідні ви на публікацію фотографій вашої дитини, зроблених під час воркшопу, у наших медіа?
Реєстрація є обов'язковою для участі у заході
Інші події: