CANactions

День італійського дизайну

Дата: 28 лютого, 1 березня 2018
Місто: Київ
Місце проведення: Галерея ДУКАТ, КНУБА
Вхід: за реєстрацією
28 лютого та 1 березня 2018 року в Києві вдруге проходитиме День італійського дизайну у світі, організований Посольством Італії, Італійським інститутом культури та Агенством з розвитку та інтернаціоналізації італійських підприємств.

У рамках Дня італійського дизайну відбудуться дві зустрічі з Піппо Чорра, викладачем, архітектором та керівником архітектурного відділу музея Національного музею Мистецтв ХХI століття («МАХХI» в Римі).

– 28 лютого о 19:00, в галереї Галерея ДУКАТ, у співробітництві з СANactions, відбудеться лекція «Recycle Design», присвячена темі сталого дизайну, яка проілюструє, на прикладі експозицій представленим у знаменитому музеї MAXXI, як цей напрямок може бути реалiзований в проектуванні. Запрошуються студенти, керівники музеїв та спеціалісти у сфері архітектури. Вхід вільний.

– 1 березня об 11:00, в Київському національного університеті будівництва і архітектури (аудиторія # 101; Повітрофлотський проспект, 31), відбудеться зустріч-семінар зі студентами, присвячена діяльності Музею МАХХI та новим можливостям у сфері архітектури та дизайну.
Інші події: