CANactions

Лекція «Гнучке управлінням проектами
в нестабільних контекстах»

Спікер: Ігор Штайнке (DE)
Дата: 29.11
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце проведення: Галерея ДУКАТ, вул. Рейтарська, 8Б
Вхід: за реєстрацією
Мова: Англійська
Ігор Штайнке — архітектор зі ступенем MBA з нерухомості. З 2016 року працює керівником проекту, орієнтованого на будівництво, на одну з великих німецьких міжнародних організацій з розвитку співпраці на сході України.

«(Fr) agile управління проектами» є абстрактом з його роботи «Гнучке управлінням проектами в нестабільних контекстах» (ще не опублікована).

Кожен проект визначається за трьома складовими: Результатом, Часом та Ресурсами. Завдання проектного менеджера — встановити значення цих показників відповідно до потреб клієнта. Але що робити, коли всі три елементи змінюються під час проектного циклу? Якщо ваші загальні ресурси збільшуються або зменшуються щодня, або кінцевий результат переглядається кожні кілька місяців? Такий проект ми, зазвичай, називаємо проект токсичним, однак перед вами стоїть задача виконати завдання.

Лекція присвячена не революційним інструментам та новим підходам, а більше — нестабільності нашого повсякденного робочого середовища і про те, як ми могли б впоратись із нею, не гублячись у різних схемах. Окрема увага буде приділена питанням обміну досвідом та робочими практиками, розглядатимуться різні абсурдні ситуації та факапи. Лекція стане закликом розширити наші горизонти та запозичити знання з інших сфер. Одним словом, чого ми могли б навчитися від звичайного «придорожнього ресторану».
Інші події: