CANactions

Пошук нових форм громадських будівель:
зміст, прозорість, симетрія та асиметрія

Спікери: Мортен Клаессон, Claesson Koivisto Rune
Лінда Кумель, ArkDes
Дата: 31.01
Час: 16:30 – 18:45
Місто: Київ
Місце проведення: вул. Велика Житомирська, Будинок Децентралізації
Вхід: за реєстрацією
Мова: Англійська
31 січня два шведські архітектори проведуть публічні лекції про нові форми та концепції громадських просторів та будівель.

16:30 – 17:15 — Мортен Клаессон, архітектор та дизайнер, Claesson Koivisto Rune Architects

«Прозорість, ясність, лаконічність, симетрія та асиметрія — це ті кілька слів, які приходять на думку, описуючи різні проекти нашого бюро, але також вони можуть мати більш глибокий сенс, коли мова заходить про громадські та адміністративні будівлі зокрема», — підкреслив Мартен Классон, пояснюючи тему своєї лекції.

Мартен навчався в Університетському коледжі мистецтв, ремесел та дизайну Konstfack у Стокгольмі та Parsons New School for Design в Нью-Йорку. Засновник Claesson Koivisto Rune з Eero Koivisto та Ola Rune у 1995 році.

17:45 – 18:45 — Лінда Кумель, архітектор, керівник стратегії та функцій у ArkDes, Національному центрі архітектури та дизайну Швеції.

Архітектор з експертизою у сталому розвитку та дизайні. Має багаторічний досвід планування сталого розвитку міст на стратегічному рівні, включаючи консультативну роботу з містобудування в муніципалітеті Стокгольма. Працює для шведського дослідницького центру ArkDes, де стратегічна робота в рамках розробленого середовища проживання відбувається для та разом з цільовою групою: людьми, які працюють з архітектурою, формою та дизайном.

Вхід вільний за реєстрацією (кількість місць для відвідувачів обмеженна)

Організатори заходу: oсвітня платформа СANactions, Програми ULEAD з Європою: створення ЦНАП.
Інші події: