CANactions

LOVE CONTEXT

Лукаш Рекевічус (LT) / AKETURI ARCHITEKTAI
ДАТА

19:00, 28 листопада, 2019
ВХІД

вільний, за реєстрацією
МОВА

Англійська
АДРЕСА

Володимирська 43, Київ
Проектування нових будівель для архітекторів стає привілеєм, оскільки більшість проектів, введених в експлуатацію щільнозабудованих містах, є реконструкцією існуючих споруд. Це робить контекст настільки важливим фактором у процесі проектування, що навіть кидає виклик ролі самого архітектора—сьогодні ми все менш творці, новатори чи революціонери, а все більше соціальні модератори та настроювачі існуючих міських схем.

У цих налаштуваннях розуміння контексту та уважне ставлення до нього є надважливим. Однак розуміння того, що таке міський контекст, які допустимі впливи на нього, також постійно змінюється. Це створює зовсім нову парадигму того, яким чином архітектурні проблеми мають вирішуватися в існуючій міській тканині.

Лукаш Рекевічус—практикуючий архітектор студії AKETURI ARCHITEKTAI. У своїй роботі офіс приділяє велику увагу вирішенню комплексних пробле збереження міської, екологічної та історичної спадщини. Два останні десятиліття студія AKETURI ARCHITEKTAI працювала над д складними проектами в ЮНЕСКО, захищали Старе місто Вільнюса та Куршську косу.
AKETURI ARCHITEKTAI отримала кілька галузевих нагород, включаючи три номінації Mies Van Der Rohe у 2012, 2014 та 2018 роках.

* Організовано за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні