CANactions

OPEN CALL Workshop "Enchanted Kyiv by the Dnipro"

CANactions запрошує подавати заявки на участь у
5-денному міждисциплінарному воркшопі «Enchanted Kyiv by the Dnipro»


ДЛЯ КОГО:Студенти, молоді професіонали, планувальники міста, ландшафтні дизайнери, архітектори та всі, хто цікавляться ландшафтом.
ДЕДЛАЙН: 7 грудня 2017
ДАТИ: 11 – 15.12.2017
РОБОЧА МОВА: англійська
ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ: 1000 грн
Дніпро, ріка-символ України, є потужним джерелом для уяви. Річка була свідком росту та розвитку Києва. Сьогодні вона створює вісь між історією, індустрією, поезією та географічною формою: що з цього використовується містом? Як ріка поєднується з Києвом?

Цей воркшоп відкритий для всіх архітекторів, ландшафтних дизайнерів, студентів та кваліфікованих спеціалістів, які бажають досліджувати процес скетчингу як метод сприйняття, споглядання та репрезентації численних відносин між Дніпром та Києвом. Цей воркшоп спрямований на розвиток візуального мислення як засобу вирішення проблем, що спрямовані на створення візії сталого майбутнього. Особливий акцент буде зроблено на критичну координацію між рукою, розумом та ідеєю.

З інших питань: info@canactions.com
КУРАТОРИ
  BRUNO TANANT – Співзасновник агенства TN+, ландшафтний дизайнер, випускник і викладач l'Ecole Nationale Supérieure du Paysage у Версалі, запрошений викладач архітектурних шкіл у Парижі, Леоні та Греноблі. Член державної ради Франції з ландшафтного дизайну (paysagiste conseil de l'état)

  MATHILDE SIVRÉ – Випускниця l'Ecole Nationale Supérieure du Paysage у Версалі, ландшафтний дизайнер. Підчас участі у програмі обміну ERASMUS у Гановері працювала над дипломним проектом з теми дослідження майбутнього нових радянських міст на прикладі Нового Роздолу (Львівська обл.)

  APPLICATION FOR WORKSHOP "ENCHANTED KYIV BY THE DNIRO"
  11.12 – 15.12.2017, Kyiv
  EMAIL
  TELEPHONE
  FACEBOOK
  EDUCATION
  CURRENT OCCUPATION
  PORTFOLIO
  one .zip or .rar file up to 25MB with a CV and 3-5 projects
  WHERE HAVE YOU LEARNED ABOUT WORKSHOP?
  TUITION FEE: 1000 UAH
  За темою