CANactions

Початок 4th Call for Ideas

Future Architecture запрошує талановитих професіоналів долучитися до 22-х провідних архітектурних установ та організацій з усієї Європи та представити свою роботу широкій світовій аудиторії.

Моє послання молодим архітектором таке: потрібна трикратна революція. І без них ніхто не буде здійснювати цю революцію, це їхнє завдання.

✔ Перша революція—зміна поколінь. Молодим спеціалістам ппотрібно мати доступ до ідей, можливості перетворення міста, яке є лише в руках декількох старих архітекторів, які мають все. Всі комісії та відкриті конкурси мають бути проведені для того, щоб дозволити новому поколінню брати участь і принести нові ідеї, які нам вкрай потрібні для майбутнього.

✔ Інша революція полягає в тому, що архітектори більше не можуть працювати самостійно. Варто єднатись з іншими дисциплінами; ми повинні робити разом з інженерами, архітекторами, громадянами та асоціаціями таким чином, щоб ми відкривали наш офіс, працювали і не залишалися закритими в своїх думках. Нам слід відкритись.

✔Третя революція в тому, що архітектуру більше не слід розглядати як естетичну або технічну дисципліну. Основною проблемою архітектурної та міської трансформації є політика. Таким чином, ми повинні мати такий політичний підхід до форми міста, і кожен раз, коли ми торкаємося частини міста і змінюємо його, слід запитати себе: кому вигідна ця трансформація? Чи розвивається держава? Це шлях до демократизації міста. Це дуже важливе політичне питання, яке має бути на приборній панелі кожного архітектора кожного разу, коли він береться за роботу.
Детальна інформація: http://futurearchitectureplatform.org/open-call/
За темою