CANactions
ПОДКАСТ #6 >>
Інноваційна технологія переробки пластику >>
>>

Григорій Зотов—архітектор, засновник голандської архітектурної студії Architectural Prescription, яка спеціалізується на урбаністичному й архітектурному проєктуванні та консалтингу з обчислювальної архітектури/параметрики для професійного проєктування. У практиці застосовується прагматичний аналітичний підхід із використанням розширених обчислювальних методів для розробки проєктів та процесів, в яких формою є функція. Григорій Зотов є співзасновником CANactions School та викладачем Urban Fabric studio в Амстердамській академії архітектури. Цього року Григорій також став одним з засновників Good Plastic Company.
Good Plastic Company—міжнародна компанія, місія якої—вирішити проблему 400 мільйонів тонн пластикових відходів, які утворюються щорічно. Вони завдають шкоди навколишньому середовищу, забруднюють світові океани, впливають на харчовий ланцюг людей. Вирішенню цієї величезної проблеми можливо сприяти cтворюючи попит на продукцію з переробленого пластику.

На сьогодні Good Plastic Company веде виробництво у трьох країнах: Нідерландах, Великобританії та Україні. У найближчому майбутньому планується розширити діяльність компанії до Швейцарії, Італії, Данії, США та Японії. Завдяки Good Plastic Company те, що хтось вважає відходами, тепер може стати прекрасною частиною нашого життя.