CANactions
ПОДКАСТ #3
>> Як планувати придатні для життя райони
з Івон Франц
>>>>>>
Івон Франц вивчала географію в університетах Кельна та Відня. У якості асистентки у Віденському університеті вона координувала магістерські програми з урбаністики Erasmus Mundus (4CITIES), викладала аспірантський курс «Кооперативний розвиток міст і регіонів», брала участь в організації UNIVIE Urban Book Series. Її дослідницькі інтереси лежать в області міської географії з акцентом на розвиток мікрорайонів, перехідний етап ринку
житла і соціальні інновації, а також міське планування й управління. Зараз вона бере участь у проєкті INTERREG для Центральної Європи «Інтеграція біженців в суспільство і ринок праці за допомогоюсоціальних інновацій (SIforREF)», до якого входять партнери проєкті з Берліна, Болоньї, Любляни, Парми й Відня.
У розмові представлені поняття «приналежність до району» і «прихильність до місця», щоб обговорити роль житла, місцевої економіки та залученості громадян у створення соціально змішаних районів у Відні. Критична оцінка аспектів просторового розподілу та доступу до послуг буде підтримувати дискусії щодо «придатності для життя: де і для кого?».