CANactions

Презентація:
"OPEN CALL: CREATING
HOMES FOR TOMORROW "

Лекторка: Romea Muryn (Pl)
В рамках програми Creating Homes for Tomorrow CANactions School вирушає до чотирьох міст у західній, північній та центральній Європі, щоб дослідити їхні інноваційні підходи для створення більш придатних для життя житлових районів. Ґрунтуючись на отриманих даних, ми розробимо нові стратегії для локальних і глобальних викликів з урахуванням просторових, економічних, соціальних і політичних чинників.

Програма знайомить з житловим контекстом трьох європейських міст, які добре відомі своєю високою якістю життя —Амстердамом, Цюрихом і Гельсінкі— та використовує їх практику для вирішення конкретних житлових проблем Києва—швидко зростаючого східноєвропейського мегаполісу.

«Програма зосереджена на вилученні загальних принципів міського середовища, а також відображенні ідей місцевих жителів про якість житла та переваги міського життя. Ідея полягає в тому, щоб дослідити та розробити різні сценарії повсякденного життя»,— Ромеа Мурін, програмна директорка CANactions School.

Ви дізнаєтесь:
—Про міжнародну освітню програму 2019/20, її особливості, контекст та основні завдання.
—Про чотири європейські міста, в яких відбуватимуться програмні воркшопи.
—Про освітні принципи CANactions School та відомі європейські партнерські інституції, які будуть залучені у програму.
—Про можливі варіанти участі та процес підготовки і подачі заявок.

Ромеа Мурін — архітекторка та міська планувальниця з Польщі. Після отримання ступеня магістра Західнопомеранського університету технологій у м. Щецин, Польща, та ступеня бакалавра Школи дизайну та технологій у Копенгагені, Данія, вона 8 років працювала архітекторкою у провідних бюро Копенгагена, Нью-Йорка та Роттердама.

Romea також успішно закінчила програму післядипломної освіти «Гібридний урбанізм» в Strelka Institute for Media, Architecture and Design та працювала провідним архітектором у Strelka KB у Москві. Крім того, вона була запрошеним професором в рамках INDA International Program in Design and Architecture, Університету Чулалонгкорна у Бангкоку, Таїланд. Ромеа також є ментором освітньої програми «Інтегроване просторове планування для об'єднаних територіальних громад» та програмною директоркою CANactions Schooll.
http://canactions.com/educational_programs/upcoming

Yegor Vlasenko—програмний директор CANactions School, вивчав економіку в КНЕУ ім. Вадима Гетьмана та урбаністичні студії в університеті Мальмьо (Malmö University), стажувався в дослідницькому Інституті Nordregio (Стокгольм), має досвід управління освітніми програмами Kyiv School of Economics. Наразі Єгор також є радником проекту GIZ Національна політика міського розвитку в Україні
ДАТА
8 Серпня, 2019
ЛОКАЦІЯ
Вул. Володимирська, 43, Київ
ВХІД
Вільний, за реєстрацією
МОВА
Англійська