CANactions

Набір учасників літньої школи «Мапування Вісагінасу: переорієнтування освітньої інфраструктури в "пост-атомному" місті» (Вільнюс - Вісагінас, Литва)

Джерело: Mapping Visaginas. Sources of Urbanity in a Former Mono-functional Town.
Лабораторія критичного урбанізму (Європейський гуманітарний університет, м. Вільнюс) у співпраці з CANactions School for Urban Studies оголошує набір учасників літньої школи DAAD «Мапування Вісагінасу: переорієнтування освітньої інфраструктури в "пост-атомному" місті».
Цей проект є продовженням довготривалої роботи Лабораторії критичного урбанізму (LCU) щодо міських перетворень Вісагінаса, колишнього "атомного" міста в східній частині Литви. LCU вже організувала три літні школи DAAD, що досліджують місто та розробляють сценарії її подальшого розвитку (2015, 2016 і 2017), а в 2016 році опублікувала книгу Mapping Visaginas. Sources of Urbanity in a Former Mono-functional Town (Vilnius Academy of Arts Press). Ці заходи привели до плідної співпраці з органами місцевого самоврядування, державними та приватними установами, а також з активними членами громади. Основна увага літньої школи 2018 року – розробка нової концепції публічної бібліотеки Вісагінаса як інституту, так і як елементу освітньої інфраструктури, що також поєднана з іншими установами та інфраструктурою міста.
Робочі формати: лекції, семінари, семінари та польові дослідження.

Академічні години та кредити: 15 год. лекцій та семінарів, 10 год. групової роботи, 5 год. індивідуальної роботи. Після сдачі підсумкової роботи за участь у школі буде нараховано 5 кредитів ECTS.

Учасники: школа відкрита для студентів містобудування, соціології, географії, політології, архітектури, дизайну, містобудування, історії, культурології, антропології та досліджень спадщини з великим інтересом до міждисциплінарної дослідницької роботи, а також для молодих дослідників та професіоналів.

Робоча мова: англійська. Деякі знання литовської та / або російської будуть корисними.

Заявка на участь: резюме (1 сторінка), мотиваційний лист (1 сторінка), рекомендаційний лист.

Вартість: учасники з німецьких установ 850 €; Учасники з літніх та білоруських установ 60 €; Інші 300 €. Плата за навчання покриває вартість навчальних матеріалів, проживання в гуртожитках у Вісагінасі та Вільнюсі, спільні сніданки, обіди та вечері у Вісагінасі, екскурсії в Вільнюсі.

Кінцевий термін подачі заявки: 31.05.2018.

Більш детальну інформацію про літню школу та процес подання заявки можна отримати за посиланням: https://criticalurbanism.org/wp-content/uploads/2018/01/FURTHER-INFO.pdf.

ПРИМІТКА. Українські студенти, які подали заяву на вступ до магістерської програми з культурних досліджень (спеціалізація з критичних міських досліджень) у Європейському гуманітарному університеті, запрошуються взяти участь у літній школі безкоштовно. Перегляньте інформацію про зарахування на магістерську програму та можливості стипендій для українських студентів тут: http://canactions.com/ehu_canactionsЗа темою